Мистецький світ. Ми знаємо дорогу-Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Музей набирає обертів

alt
Музей українського живопису набирає популярності. Туристичний центр «Риба Андрій» включив Музей у свій перелік локації для відвідин. Ми радіємо: відтепер гості міста скоріше дізнаватимуться про наш Музей.

 

 

Туристичний маршрут прокладено і через наш музей. Що пропонуємо ми?  Цілий набір приємних вражень. У програмі заходу:

— екскурсія музейним садом. Сад – це наша нова локація. Майданчик оздоблено скульптурами, над виконанням яких чаклували на спеціальному симпозіумі молоді скульптори. До речі, усі вони розповідають про одне – про кохання.  Є де посидіти й відпочити – лавки в нас не просто лавки, а дерев’яні прищепки. Ось такий креатив від автора проекту Музейного саду директора Музею українського живопису Сергія Бурбело.

1

— перегляд постійної експозиції з екскурсоводом. Погодьтеся, набагато цікавіше, якісніше і продуктивніше не просто побродити залами і пороздивлятися красиві картинки, а й дізнатися про тих, хто створив таку красу.

2

— екскурсія фондосховищем. Ця опція взагалі унікальна штука. От  якому Музеї вас пустять у свята святих? Туди де зберігаються усі музейні скарби.

3

— кінозал. Тут на вас чекає цікаве кіно. Власний  продукт English-club – фрагменти циклів «Енциклопедія» та «Гармонія класики».

— відвідування виставки японської гравюри з екскурсією. Такою експозицією не може похизуватися жоден музей України. Більше 200 робіт, що датовані XVIII — XIX  століттями.

4

— майстерня художньої емалі. Такої зручної та повністю укомплектованої локації для творчості немає в жодному місті України. В ній творять двоє дніпровських метрів – Станіслав Юшков та В’ячеслав Апет. Музей проводить симпозіуми і запрошує кращих емальєрів у гості, аби ті мали можливість творити. Сьогодні до емалі звертаються українські художники різних спеціальностей: монументалісти, живописці, графіки, скульптори, ювеліри, бо вбачають у цій техніці нові можливості для втілення своїх творчих задумів. Вироби з емалі стійкі до температурних перепадів та практично непідвласні руйнуванню з часом.

5

— відвідування Музею емалі з екскурсією. Музей емалі став результатом регулярних симпозіумів. Колекція виробів поповнюється завдяки талановитим майстрам, що приїздлять творити і залишають в подарунок прекрасні твори.

6

— екскурсія до графічної майстерні. Справжній друкарський станок, фарба і спеціальний лінолеум. Майстри працюють. Можна побачити, як народжується картина. І долучитися до створення шедевру може кожен.

7

— екскурсія Музейним провулком. Це справжній Монмартр. Ми створили творчий майданчик — арт-простір для молодих митців, які на старті, злеті кар‘єри.

8

Похожие записи: