Музей – місту -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Музей – місту

Музей українського живопису активно готується  до святкування Дня міста.


Команда музею розробила план івентів, які стануть приємним подарунком для кожного, хто потрапить через Музейний провулок, який урочисто відкриється зранку у цей же день, на грандіозну виставку-презентацію Музею на площі Героїв Майдану.


 

 
Тут у день міста теж вируватиме музейне життя. Музей презентує свою роботу.
Вернісаж робіт художників: виставка-продаж картин метрів та талановитих студентів. Більше тисячі робіт під відкритим небом! Своєрідними гідами по мобільній експозиції стануть наші мистецтвознавці Людмила Тверська та Володимир Маліков.
Музей замахнувся на рекорд - створення мега-полотна. Силами містян та професійних художників. Малюватимуть картину усі охочі. Тема - «Моє місто».
Для тих, хто не тримав пензля в руках, художники даватимуть майстер-класи з малюнку у різних техніках - олівець, пастель та акварель.
Від сучасності до класики. На площі буде працювати 3D лабораторія. Новітні технології полонять вашу уяву.
А поруч з надсучасною лабораторією - друкарський станок. Тут кожен матиме змогу власноруч видрукувати ліногравюру. Майстер підтримає. До речі, саме зараз у музейній майстерні друкованої графіки ПОРОГИ кипить робота по створенню патріотичної серії плакатів. Які на день міста Музей українського живопису на знак підтримки подарує бійцям батальйону Дніпро 1, аби ті доставили «мистецький привіт» на передову та блокпости.

 

Адреса Музею українського живопису: Дніпропетровськ, вул. Червона Площа,5-а (біля Троїцького собору).
Музей працює: середа – неділя, 11:00 – 19:00
Тел.: 32-04-31, (096) 610 3796, (099) 068 3168

Похожие записи: