«Молодіжка». Голосно і впевнено. -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

«Молодіжка». Голосно і впевнено.

Щойно відкрився і вже набирає обертів. Музейний провулок живе активним життям. Містяни вже вподобали новий креативний простір. Затишна атмосфера.  Столики, лавочки. Кава та тістечка.

 Втім, головна історія в експозиціях. Вони тут змінні. І Музейний провулок - відкритий майданчик для молодих художників. Аби виставити власні роботи у провулку - недостатньо бути просто молодим обдаруванням. Художник має пройти відбір творчої ради Музею. Першими «ластівками» стали художники Анастасія Авула та Андрій Кописов.

 

 

 
Анастасія Авулаактивну виставкову діяльність почала у 16 років. Зараз художниці 22. В її списку - вже десятки спільних та персональних виставок. Вона член Національної спілки художників України (Молодіжне об'єднання), студентка НАОМА (майстерня сакрального мистецтва Стороженка). Авула виставила у провулку 26 робіт. Цей доробок датований двома останніми роками. Сама Настя каже - це вже не студентські етюди. Тут і експерименти з технікою та з побудовою композиції. Присутні релігійні мотиви: «Синій хрест», «Трійця» - образи трохи осучаснені - модернові. «Юдифь и Олоферн» (за мотивами Караваджо), «Львівська Хресна Хода».

 

 

 

 

 

Андрій Кописов виставив у «Музейному провулку» 16 власних картин. В основному це пленерний живопис. Пейзажі рідного Придніпров’я і міста, в якому народився та виріс. Критики зауважують певну експресивну манеру писання. Це ніби не зухвалість, але неабияка сміливість у подачі. Тут певні упізнаванні образи, відхід від реалістичності.


 

 

 

 

 

 

 

Прийти і побачити - варто. Картини сповнені неймовірною енергетикою, якою заряджаєшся, дихаєш, живеш.

Ірина Скосар


 

 

Фото - Руслан Герасименко

Адреса Музею українського живопису: Дніпропетровськ, вул. Червона Площа,5-а (біля Троїцького собору).
Музей працює: середа – неділя, 11:00 – 19:00
Тел.: 32-04-31, (096) 610 3796, (099) 068 3168

Похожие записи: