Мистецтво замість «гаджетів» -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Мистецтво замість «гаджетів»

Резонансне відкриття Музею художньої емалі та Міжнародний фестиваль, що триває у його рамках, викликали неабияку цікавість у містян та гостей Дніпропетровська.

 

Тішить факт того, що все частіше до музею приходять діти. Школярі з батьками та цілі класи з учителями. Сьогодні в екскурсовода Володимира Малікова було три дитячі екскурсії поспіль.


 

 

«Діти – вдячні слухачі, – каже Володимир. – Я намагаюся адаптувати інформацію під кожну аудиторію. Зробити потрібні акценти, на певних фактах з біографії художників. Зупинитися на цікавинках. І додати якогось ігрового компоненту, аби зацікавити юних поціновувачів мистецтва».


 

 

Музей живе власним життям. І наші відвідувачі часто дивуються: як так, тут статична експозиція, а вже за рогом - майстерні. Художньої емалі та Друкованої графіки – і у них кипить робота. Майстри друкують ліногравюри, та обпікають мідні пластини з малюнком.


 

 

«Дитячі екскурсії - не проста практика, - зізнається Володимир Маліков. – В малечі завжди купа запитань. На кожне намагаюсь дати розлогу і зрозумілу відповідь. Просто дуже хочеться посіяти в їхніх душах ці прекрасні мистецькі паростки. Щоб не лише «Контр страйк» та соцмережі були у їхніх світлих головах. Ні, я в жодному разі не виховую і не нав’язую мистецький хист, бо це неможливо. Тут потрібно ніби підживити багаття. Аби інтерес розгорівся. А там - хто знає, може саме цей візит у музей, в якому живе мистецтво, стане відправною точкою у виборі справи життя», - філософствує Володимир.

Ірина Скосар


 

 

Адреса Музею українського живопису: Дніпропетровськ, вул. Червона Площа,5-а (біля Троїцького собору).
Музей працює: середа – неділя, 11:00 – 19:00
Тел.: 32-04-31, (096) 610 3796, (099) 068 3168

Похожие записи: