Мистецтво проти війни -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Мистецтво проти війни

19 серпня у Центральній міській бібліотеці відкрилася виставка художніх робіт бійців АТО. Виставлено 50 картин. Різні автори. Різна тематика і техніки.
Проект «Лікарі лікують тіло, а мистецтво - душу» для бійців АТО розпочато у квітні. Тоді Музей українського живопису підтримав ідею Спілки дизайнерів України – проводити для хлопців уроки малювання у військовому шпиталі. Потрібні були матеріали та приладдя для таких занять. В рамках відкриття однієї з виставок Музей оголосив збір коштів для АРТ-терапії. Підтягнулися небайдужі художники-волонтери. Хлопці, що лікуються у шпиталі, охоче взялися за пензлі. І робота закипіла. Усе заради того, аби бійці змогли прийти до тями після жахіть війни, подолати «військовий синдром», вийти з психологічного ступору і спокійно жити далі. Перша виставка-аукціон відбулася в стінах Музею українського живопису. Тоді майже усі 45 робіт пішли з молотка. Зібрано було 7500 гривень. Ці кошти музей спрямував на продовження занять у військовому шпиталі.


 

 

 

 

 

І ось новий врожай, нова виставка. У Центральній бібліотеці міста. Серед почесних гостей – самі бійці та куратор проекту Анатолій Мінків. Бібліотека в свою чергу у рамках виставки презентувала книгу виробництва каналу «1+1» "Війна очима ТСН", яка щойно надійшла до їхнього фонду. У книзі зібрано живі історії з уст журналістів служби новин, що висвітлюють події у зоні АТО.


 

 

 

 

 

>Музей українського живопису продовжує курувати проект АРТ-терапії у шпиталі. І вже до Дня міста готує нову виставку картин, які наразі хлопці щодня малюють у шпиталі. Підтримати тих, хто захищає нас, можна 12 вересня, коли на площі Героїв майдану відбудеться виставка-продаж у рамках художнього вернісажу Музею українського живопису.


 

 

 

 

 

Автор фото - Руслан Герасименко

Похожие записи: