Мистецько-інтелектуальний флешмоб - «Книга за картину». -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Мистецько-інтелектуальний флешмоб — «Книга за картину».

alt
Музей українського живопису звертається до мистецької спільноти.

2015 року мистецтвознавцеві Віталію Старченко вдалося видати біографічно-художній альбом-есе про творчий шлях та життя видатного майстра Якова Калашника.

Художник-опозиціонер, той хто не писав у стандартизованих рамках, у стилі індастріал, не змальовував виробничий процес чи радянських героїв часу. А творив, дослухаючись до власного живописного хисту, у власній манері, за покликом своєї душі. Автор книги-есе Віталій Старченко каже, що інформацію збирав по крихтах. Бо за радянських часів про видатного та нескореного — жодного спомину, жодного каталогу чи статті.

Яків Калашник. Персона не медійна. Практично жодної згадки в інтернеті. Його імені немає у бібліотечних каталогах. Жодної монографії. Художник у забутті. Бо «іншодумець», українофіл, а такі вподобання за радянських часів трактувалося як «буржуазний націоналізм».

11-13

11-14

01

02

22

23

Отже, ми звертаємося до справжніх поціновувачів українського мистецтва та власне тих, хто прагне більше дізнатися про цікавого та норовливого художника Якова Калашника, звертаємося і до учнів та послідовників, — ми готові обміняти унікальну книгу про художника на експонат Вашої творчості. Картину, етюд, ліногравюру, у будь-якому жанрі.

Раді вітати вас у наших стінах! Станьте учасником мистецько-інтелектуального флешмобу: «Книга за картину».

Похожие записи: