Мистецький світ. Ми знаємо дорогу-Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Міські пейзажі Андрія Кописова

alt
13 липня у Музеї українського живопису відкрилась перша персональна виставка молодого дніпровського художника-імпресіоніста Андрія Кописова «Міські пейзажі». Митець представляє свій доробок останніх років – до складу експозиції увійшли більше 20 робіт автора: це пейзажі, оголена натура та натюрморти. Виставка-продаж працюватиме до 7 серпня.

На відкритті були друзі-завсідники, мати та рідний брат художника. Із вступним словом виступила мистецтвознавець, заслужений працівник культури України  Людмила Тверська. Андрій завжди дослуховується до думки пані Людмили і вважає її своїм наставником.

Подякував автор за підтримку й засновнику музею Олегу Наумову, а також директору Сергію Бурбело за творення експозиції першої персональної виставки.

Журналісти вже охрестили Андрія Кописова «дніпровським Клодом Моне», мовляв, його стиль письма трохи нагадує стиль французького художника. Кописов, так само як і Моне, більше зосереджується на враженні, яке дають його картини, ніж на достовірності предметів та людських образів.

 1

2

3

4

5

000

15

0

16

Про художника:

Кописов Андрій Володимирович

00

Народився 19 червня 1986 року у м. Дніпропетровську (нині м. Дніпро).

Навчався:

— у Дніпропетровському театрально-художньому коледжі на художньому відділенні (2001-2006). Спеціалізація «Живопис».

Керівник дипломної роботи — заслужений діяч мистецтв України Л. О. Антонюк.

— у Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури (2007-2013). Керівник майстерні — народний художник України В. І. Забашта. Спеціальність: живописець.

Експонент виставок з 2013 року. Твори художника знаходяться: в Музеї українського живопису (м. Дніпро), приватних колекціях.

7

6

8

DSC_6576

11

DSC_6578

17

DSC_6593

102

103

101

«Твори молодого дніпровського живописця Андрія Кописова присвячені, значною мірою, зображенню краєвидів рідного міста. Художника цікавлять міські архітектурні пам’ятники, найбільші парки та проспекти, і величезний водний простір Дніпра з його величними мостами.

Місто постає у полотнах художника у різні часи річного циклу. Барвиста розкіш багряних та золотих дерев, сонячна теплота кольорів літніх мотивів особливо вміло відтворюються автором. Для колористичного рішення полотен митця характерним є фактурний темпераментний живопис із яскравою кольоровою гамою. Простір вирішується за допомогою горизонталей декоративних площин, що дозволяють передавати його глибину, акцентувати увагу на передньому плані пейзажу, що завжди є найбільш пластично розробленим. Значної уваги приділяє Андрій Кописов зображенню природи у різний час доби. Найбільш вдалими є його вечірні та нічні пейзажі, де особливо яскраво розкривається мальовничий дар молодого художника, здатність передати особливості місцини у колірному контрасті неба та землі, вже зануреної у нічну темряву, стан вечірньої природи.

104

105

106

Окрему увагу до робіт живописця привертає його власне уміння розкривати колірне і тональне різноманіття повітряного простору хмарного неба, що надає композиції особливої пластичної виразності.

2000-ні роки — час початку активної творчої роботи Андрія Кописова. Краєвиди, створені протягом означеного періоду, свідчать про великі художні можливості молодого автора».

Людмила Тверська,

мистецтвознавець,

заслужений працівник культури України

 22

21

23

Аби підтримати молодого автора, Музей оголосив експозицію Андрія Кописова як виставку-продаж.  Тож будь — яку  роботу, що представлена на виставці, можна купити.

Похожие записи: