Майстерня друкованої графіки ПОРОГИ набирає учнів. -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Майстерня друкованої графіки ПОРОГИ набирає учнів.

Слухати, дивитися, вчитися і закріплювати на практиці. Майстерня друкованої графіки ПОРОГИ, що працює при Музеї українського живопису набирає обертів. Серія літніх майстер-класів від дніпропетровських майстрів Сергія Алієва-Кавики та Андрій Соколенка. Щонеділі: з 15.00. до 18.00.

Відродження рідкісних, антикварних за своєю складністю, технік авторського друку.  

Офорт, літографія, дереворит, лінорит, гравюра на картоні та пластикові.

Усі матеріали - в мастерні. Графіка (від грецького γραφικος – „письмовий”, γραφω – „пишу”) – вид образотворчого мистецтва, що використовує у якості основних образотворчих засобів лінії, штрихи, плями і крапки. Колір - можливо. Втім, на відміну від живопису,  він відіграє другорядну роль.Графічне мистецтво  - це як безпосередньо малюнок, так і друковані художні твори (гравюра, літографія), ґрунтуються на основі мистецтва малюнку, але мають власні образотворчі засоби та виразні можливості. Тут окрему художню цінність мають  малювання з натури, ескізи до живописних творів, скульптурні та архітектурні замальовки. 

Щонеділі в Музеї українського живопису - поринь у мистецтво. Музей відроджує традиції, долучайся до живописних кіл, твори історію з нами. 

Похожие записи: