Кіножиття у музеї -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Кіножиття у музеї

Холодно? Осіння депресія? Чи пошук альтернативи осіннім вуличним походенькам. Кіно-терапія у музеї. Затишна атмосфера у поєднанні з шедеврами світового кіномистецтва.

 

Є над чим подумати, є що дізнатися, є чим захоплюватися. Бери кохану за руку, запрошуй дружину на побачення, зроби подарунок бабуні-інтелектуалці і гайда до кінозалу Музею українського живопису.

8 листопада о 16.00 Вашій увазі фільм Джеймса Айвори «Прожити життя з Пікассо».


 

Творча людина завжди відрізняється від загальноприйнятих канонів. А про геніїв вже годі й говорити. Пікассо, якого сучасники не визнавали, жив своїм, одному йому доступним життям, не звертаючи уваги на громадські канони. Тому до нього завжди тягнулися жінки, не дивлячись на те, що Пікассо всіх їх використав. Жодна з його коханих не змогла затримати уваги Пабло на тривалий термін. І тільки Франсуазе вдалося привернути до себе увагу генія.

14 листопада о 16.00 демонструємо стрічку «Модільяні».


 

Амедео Модільяні – геніальний італійський художник-експресіоніст ХХ століття. У центрі фільму – драматична історія його бурхливого життя, трагічного кохання до жінки і затятого суперництва із "заклятим другом і найкращим із ворогів” – не менш геніальним Пабло Пікассо...

15 листопада - кінорозповідь під назвою «Дівчина з перлинною сережкою».


 

Витончена і красива картина, сповнена прихованого еротизму і тривог зародження любові. Знята за мотивами роману Трейсі Шевальє. Історія написання портрета дівчини відомими голландським художником Йоханнесом Вермеєром. Легенда про те, як 16-річна дівчина Гріт влаштовується працювати покоївкою у будинок художника і стає його музою.


 

Адреса Музею українського живопису: Дніпропетровськ, вул. Червона Площа,5-а (біля Троїцького собору).
Музей працює: середа – неділя, 11:00 – 19:00
Тел.: 32-04-31, (096) 610 3796, (099) 068 3168

Похожие записи: