Фестиваль сучасних мистецтв «Дніпровський колайдер» -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Фестиваль сучасних мистецтв «Дніпровський колайдер»

Світ фізики, експерименти сучасних вчених з елементарними частками речовини наштовхує на думку про аналогії сфер науки та мистецтва.

Так само, як колайдер прискорює заряджені частки для їх зштовхування та народження висококінетичної енергії, Фестиваль «Дніпровський колайдер» має створити віртуальну симуляцію межових зіткнень різних мистецьких спрямувань та творчих позицій – задля вивільнення емоційних, раціональних та інформаційних сплесків, які народжуватимуть нові судження та оцінки у сфері мистецтва.

Макрокосм відображується у мікрокосмі людини – художника, який несе ці імпульси до глядача, а той, у свою чергу, від спілкування з мистецтвом передає отриману духовну енергетику навколишньому світові, видозмінюючи його.

Як у фізиці існує поняття поля та шести кварків, яким вчені дали поетичні назви – кварки-аромати, так у полі сучасного мистецтва є графіка та живопис (нижній та верхній аромати), відео-арт та скульптура (дивний та чарівний аромати), інсталяція та перформанс (прекрасний та істинний аромати). Різні покоління мистецтв – від графіки та живопису до хепенінгу та перформансу – знайдуть своє місце на фестивальних майданчиках та виставкових залах.

Митці через глядачів, які зчитують естетичну інформацію, збуджують суспільство творчими ідеями. Фестиваль спрямований на породження нової енергії та нових комунікацій, нового розуміння сучасних процесів у мистецтві, на подолання розбіжностей між елітарним та масовим, допомогу і мистецтву, і світу здобути свободу.


 

Фестиваль сучасних мистецтв «Дніпровський колайдер»

Відкриється в Ніч Музеїв з 16 на 17 травня 2015 року

Разом з відкриттям 3-го поверху Музею українського живопису

Музей українського живопису.
Адреса: Дніпропетровськ, вул. Червона пл., 5-А (поруч із Троїцьким собором).
Музей працює: середа-неділя, 11:00 – 19:00
Вхід – вільний.

Похожие записи: