Dnipropetrovsk Region Art Fest-2022 -Музей українського живопису

Dnipropetrovsk Region Art Fest-2022

Музей українського живопису за ініціативи голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка презентує проєкт Dnipropetrovsk Region Art Fest – 2022, провідною метою якого є прагнення продемонструвати творчість молодих художників області.

Ідея проведення виставок подібного формату виникла у 2018 році. За цей час в експозиційних залах музею були представлені роботи молодих митців з різних куточків Дніпропетровської області. Динаміка фестивалю демонструє – Дніпропетровська область має багато сильних авторів нової генерації.

2

Молоді художники завжди відчувають складнощі на початкових етапах професійної діяльності. Мрією для кожного автора є можливість продемонструвати власний творчий доробок у музейному виставковому просторі. Dnipropetrovsk Region Art Fest – 2022 є четвертим за ліком проєктом і стає в цьому сенсі унікальною подією.

3

До участі у фестивалі приймалися як твори авторів з мистецькою освітою, так і аматорів з сильним творчим потенціалом. Творчі роботи демонструють розгорнутий спектр тематичної образності та пластичних рішень, стають прикладом поєднання традиційного та новітнього у мистецькому вимірі.

6

Які унікальні риси має сучасне мистецтво дніпровського регіону? Відповідь можна дізнатися, споглядаючи експозицію виставки Dnipropetrovsk Region Art Fest – 2022.

14

Світлини: прес-служба Дніпропетровської обласної державної адміністрації