Дніпро святкує День Міста -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Дніпро святкує День Міста

alt
Піднесений настрій і метушня. Музей готується до міського свята. Вже сьогодні ми відкриваємо Бліц-Фестиваль Сучасного мистецтва «Любов до трьох апельсинів». Із першими сутінками у Музейному саду глядачів зустрічає «Майстерня українського театру Герць».

 

Третій поверх Музею вже має оновлену експозицію. На підвіконнях апельсини. Посеред залу намет. Решта – засекречено. Приходьте, аби побачити.

10 вересня на площі Героїв Майдану масштабна виставка художніх робіт. Музей українського живопису презентує роботи українських майстрів пензля. Це скарби музейних фондів і роботи юних дніпровських художників.

У кожного буде можливість спробувати себе у творчому майстер-класі. Під відкритим небом працюють: 3Д-лабораторія, майстерня друкованої графіки «Пороги», музейна художня школа та гончарне коло.

І найголовніший подарунок і сюрприз дніпрянам – це відкриття Нового Музею! Музею Японської гравюри. Усі роботи з колекції Музею — оригінали. Датовані кінцем 18-го, початком 19-го століття. Подібним зібранням не може похвалитися жоден музей України. Експозиція постійно оновлюється. Колекція буде доступна до перегляду у музеї на третьому поверсі.

Тож чекаємо в гості!

jap2

Похожие записи: