Аукціон артракет Noosphere Art Rocket Park -Музей українського живопису

Аукціон артракет Noosphere Art Rocket Park

Серед авторів арт-об'єктів — ілюстратори, дизайнери, стрітартери. Долучився до проєкту і директор Музею українського живопису Сергій Бурбело, який створив ракету з найкращими словами у світі.

Мрієте про власну ракету?

Маємо для вас цілих 23 на вибір!

Мистецька благодійна ініціатива  #NoosphereArtRocketPark представляє експозицію скульптур-ракет, що були оформлені художниками з різних куточків України.

Серед авторів — ілюстратори, дизайнери, стрітартери. А також директор Музею українського живопису Сергій Бурбело, що створив ракету з найкращими словами у світі

Усі наші артракети — неповторні, адже виконані в єдиному екземплярі. А ще вони допоможуть нам створити розвиваючий дитячий спортивно-ігровий майданчик для майбутніх космонавтів в GagarinPark, Дніпро!

Чому саме ракети, і чому вони АРТ?

Тому що нашою метою було об’єднати талановитих українських митців різних стилів для популяризації космічної і ракетобудівної галузі України за допомогою їх унікального мистецького бачення.

А ще — дітлахам до вподоби наші яскраві космічні красуні.

Тож, космос стає для них ближчим

Як дізнатись більше про кожну артракету?

Завітайте сюди або особисто приходьте у парк Гагаріна до 1 грудня 2021 року, вхід вільний!

Як долучитись до створення новго розвиваючого майданчика для дітей?

беріть участь у благодійному аукціоні на сайті

та поділіться інформацією про #NoosphereArtRocketPark на своїх сторніках!

23_MC-PR_13-10-2021_Зображення для промо NARP_1080x1920_nov