«Зміщення акценту» -Музей українського живопису

«Зміщення акценту»

Источник: www.triptych-art.com
Київська Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє персональну виставку україно-німецької художниці Ірини Феддер «Зміщення акценту».

Творчість Ірини Феддер є унікальним прикладом поєднання двох європейських культур. Східна емоційність та насиченість колориту разом із шляхетним, витонченим малюнком, особливо вибудуваною  формою, пластикою у традиціях заходу спонукають експертів до роздумів та аналізу. У Європі стиль цієї художниці назвали «новим європейським постмодерном», а представники чотирьох музеїв Берліну вшанували художницю своїм візитом до майстерні, висловивши зацікавленість «свіжим поглядом на сучасне мистецтво».

Головна тема мистецтва Феддер – екзистенціальна трагедія людства, пошук гармонії, балансу, сенсу існування.  В центрі уваги – людина і космос як невід’ємні частини, як закон світобудови.

Віддаючи пошану класичному світовому мистецтву, захоплюючись генієм Пікассо, Базеліца, Бойса, Феддер створює абсолютно новий, потужний, напівказковий світ, демонструючи його глядачеві чи то в біблейських образах, чи в портретах тварин, натюрмортах, сюжетних композиціях.

Iрина_Феддер_Двоe,_2011,_полотно,_олiя,змiшана_технiка,_180х120_

Iрина Феддер. «Двоe», 2011, полотно, олiя, змiшана технiка, 180х120

Iрина_Феддер_Червоний_куб,_2015,_полотно,_олiя,__150х100

Iрина Феддер. «Червоний куб», 2015, полотно, олiя, 150х100

На виставці представлені роботи, які вже брали участь у міжнародних художніх проектах (серед яких знаменитий «Тральфамадор, або Подорож за трьома апельсинами», презентований у Німеччині та в Україні на Art Kyiv Contemporary
2014 року), а також  нові твори, які глядач побачить вперше.

Також на виставці будуть представлені твори скульптора Олексія Золотарьова, які, за бажанням авторки, стануть гармонійним доповненням її експозиційної драматургії.

Арт-менеджер художника Катерина Рай

Ірина Феддер народилась у Києві (Україна).

З 2002 року живе і працює в Берліні (Німеччина).

Олексій Золотарьов народився 31.01.1985 року в м. Києві.

Живе і працює в Києві.

Iрина_Феддер_В_тiнi,полотно,_олiя,_180х100_Iрина Феддер. «В тiнi», полотно, олiя,180х100

Iрина_Феддер_Блакитний_птах,_2012,_полотно,_олiя,160х56_

Iрина Феддер. «Блакитний птах», 2012, полотно, олiя,160х56

Виставка відкрита для відвідування 7–20 квітня.

Галерея „Триптих АРТ”

Київ, вул. Десятинна, 13