«Жінка – неповторний дар Всесвіту» -Музей українського живопису

«Жінка – неповторний дар Всесвіту»

У Музеї історії Києва працює виставка живопису Олександра Козарецького «Жінка – неповторний дар Всесвіту».

Виставка Олександра Козарецького – це презентація нових робіт митця, написаних 2017 року. Виставка створена за мотивами трипільської культури. Ідейним натхненником для автора став Михайло Відейко – доктор історичних наук, науковий співробітник Інституту археології НАНУ та НаУКМА, а також кращий знавець усіх таємниць трипільської культури.

«Виставка моїх робіт присвячена Жінці як провідній постаті людства, а трипільська культура чудово донесла до наших часів неповторну жіночу вроду», – зазначає Олександр Козарецький.

«Трипільська культура виникла близько семи тисяч років тому і проіснувала майже два тисячоліття. Особливе місце у творчості давніх майстрів займав образ Жінки — Великої Богині, покровительки і Матері усього сущого. Представлені на виставці картини є яскравим виявом впливу давніх митців на митців сьогодення. Олександр Козарецький глибоко перейнявся спадщиною минулих тисячоліть і представив власне бачення образів сивої давнини», – ділиться роздумами Михайло Відейко.

Олександр Козарецький талановито вписав у свої полотна різні знаки та символи трипільської культури: сонця, неба, землі, часу і безкінечності. Різнокольорові стрічки та барвисті лінії створюють неповторні образи жіночої краси, що наповнені фантазією митця.

Муза

«Муза» , 2017. Полотно, акрил.

Приношення-дарів

«Приношення дарів» , 2017. Полотно, акрил.

Довідка про автора:

Козарецький Олександр Вікторович – член Національної спілки художників України, постійний учасник міських, обласних, республіканських та міжнародних виставок. Є засновником благодійної дитячої студії, де протягом 10 років навчає дітей образотворчому мистецтву. Художник багато подорожує за кордоном у пошуках творчого натхнення.

Мелодія-жіночих-рук

«Мелодія жіночих рук» , 2017. Полотно, акрил.

Купання-в-сонячних-променях

«Купання в сонячних променях». Триптих, 2017. Полотно, акрил.

Злетіти-до-небес

«Злетіти до небес» , 2017. Полотно, акрил.

В-роздумах

«В роздумах», 2017. Полотно, акрил.

Вічність-Всесвіту

«Вічність Всесвіту» , 2017. Полотно, акрил.

МВЦ «Музей історії міста Києва»: вул. Богдана Хмельницького, 7.