«Зелена канапа»: персональна виставка живопису Дениса Струка -Музей українського живопису

«Зелена канапа»: персональна виставка живопису Дениса Струка

Источник: http://artgreensofa.com

Денис Струк – львівський живописець та майстер гутного скла, родом з Дніпропетровська – це саме той художник, якого львівська галерея «Зелена канапа» може назвати «своїм».

В «Зеленій канапі» можна слідкувати за творчістю талановитого автора з 2010 року наживо і он-лайн. Адже всі картини, ним написані, бувають тут завдяки регулярним персональним виставкам, остання з котрих відбувалась у квітні 2014 року.

Денис Струк. РАНОК. ВОДА. 2015

На цьогорічній виставці ми побачимо абсолютно нові твори. Продовження усіх оригінальних знахідок і тем, розпочатих Денисом кілька років тому. Будуть палімпсести (орнаментально-абстрактні композиції), розлогі степові пейзажі, гілчасті дерева залиті маревом локального кольору. Також Струк готує несподіванку – зображення оголеної жіночої натури.

Виставка триватиме с 1 по 20 вересня.

Галерея «Зелена канапа»: Палац вірменських архієпископів, вул. Вірменська, 7, Львів