Запрошуємо на Art speed dating "Швидкий Валентин" 14 лютого! -Музей українського живопису

Запрошуємо на Art speed dating «Швидкий Валентин» 14 лютого!

Запрошуємо вас на Art speed dating (арт швидкі побачення) з професійною художницею Таїсією Сушко. Майстриня вигадала для всіх пар креативне завдання, яке дасть можливість ближче познайомитися с усіма учасниками побачення в сліпу та більше дізнатися про сучасний живопис.

Зустріч відбудеться 14 лютого о 18 00.

Вхід коштує 100 гривень (матеріали включені у цю суму).

Якщо ви хочете стати учасником чи учасницею оригінального святкування «Швидкий Валентин», зареєструйтеся за посиланням:

Ваша участь гарантована тільки після передоплати 50%, у День Святого Валентина дуже багато охочих провести незабутній вечір, і ми хочемо бути впевнені, що ви дійсно до нас приєднаєтеся! Дякуємо за розуміння і до зустрічі!