«Зігрій душу» в Брюсселі -Музей українського живопису

«Зігрій душу» в Брюсселі

КОВЕЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ДОПОМОГИ ПРЕДСТАВИВ ВИСТАВКУ РОБІТ БІЙЦІВ АТО В БРЮССЕЛІ.

Ковельський центр допомоги 51 ОМБР пише на своїй сторінці у фейсбуці (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1579996745614310&id=1459649967648989): 22 травня в Брюсселі був представлений наш проект "ЗІГРІЙ ДУШУ" по психореабілітації бійців АТО, що пройшли пекло війни. Керівник проекту Анна Лисакова розповідала про досвід роботи над реабілітацією 147 воїнів та про унікальні результати. Однією з частин роботи над поверненням хлопців до реального життя в нашому проекті є арт-терапія, яку за спеціальними методиками проводить художниця Тетяна Мялковська. Разом з неймовірною пані Тетяною військові (а це колишні полонені, поранені, бійці на ротаціях) малюють картини з певною терапевтичною метою.

37 таких полотен побачили бельгійці у виставковому центрі в серці Брюсселю. В кожного полотна своя історія і тепер буде і своє життя . В перший же день 7 картин було продано на тихому аукціоні... Покупців дуже цікавила особистість та доля автора, просили контакти для подальшого спілкування. Волонтери із задоволенням розповідали про кожного... На нашу виставку завітали Посол Украіни в Бельгіі Ігор Долгов, представники Європарламенту та Єврокомісії. Але для нас ГОЛОВНИМИ гостями були бельгійські українці - діаспоряне, яких до цього дня ми знали лише по ФБ та по іх постійній допомозі Украіні. Саме вони , а саме Об'єднання Українок Бельгіі, і запросили нас до себе з виставкою. Повністю все організували (Включаючи фуршет), взяли на себе наше перебування в Бельгії , проведення зустрічей, майстер-класів і навіть екскурсій для волонтерів . Ми привезли та вручили найактивнішим діаспорянам подяки та пам'ятні подарунки.

В рамках трьохденноі виставки картин пройде вечір поезії бійців АТО та майстер-класи Тетяни Мялковськоі.
Ми завели багато нових друзів. А Наталя Попова (Соколова) вже обговорює нові спільні проекти по безкоштовному лікуванню в Бельгії поранених бійців АТО, по навчанню та оздоровленню дітей загиблих, по гуманітарній допомозі мед обладнанням для наших волинських лікарень...

Особливе і ВЕЛИЧЕЗНЕ дякуємо пані Надії Сенучак та іі сім'ї за запрошення та родинний прийом, тепер чекаємо вас в Україну!

Збираємо кошти на наступні реабілітації на Волонтерську картку керівника проекту "ЗІГРІЙ ДУШУ" Анни Лисаковоі 5168 7572 8004 3128