Ювілейна виставка Максима Гладька -Музей українського живопису

Ювілейна виставка Максима Гладька

Источник: http://www.museum.ck.ua/
У Черкаському художньому музеї відбулось відкриття ювілейної виставки черкаського художника Максима Гладька.

Це майстер, який однаково вміло зображує і натюрморти, і пейзажі, і портрети. Імпресіоністичне бачення світу дозволяє художнику працювати в прямому кольорі, малюючи з натури те, що бачить. У той же час для майстра пензля важлива фактура мазка. За рахунок фактур, гри кольорів та шарів фарби Максим Гладько надає своїм роботам живого звучання, намагаючись вивести площинний простір картини на тривимірність зображення. Стилю Максима Гладька притаманні класичні техніки виконання у модерному звучанні.

На виставці представлено близько 60 робіт, у яких художник демонструє поєднання життєвого досвіду, внутрішньої гармонії та спокою із різнобарв’ям кольорів на полотні – звідси й назва виставки «Кольори-вальори».

4

2

Біографічна довідка. Максим Гладько народився у місті Пенза (Росія) у 1963 році. Закінчив педагогічно-живописне відділення Пензенського художнього? училища ім. К. А. Савицького. З 1987 року живе і працює у Черкасах. Викладає рисунок на відділенні дизайну Черкаського державного бізнес-коледжу. Член Спілки дизайнерів України (2003 р.), член Національної спілки художників України (2010 р.). Працює у галузі живопису та декоративно-ужиткового мистецтва. У творчому арсеналі М. Гладька — персональні презентації в Черкаському художньому музеї та Шевченківському національному заповіднику (м.Канів), участь у Всеукраїнських та обласних виставках. Його роботи знаходяться у державних музеях України та приватних колекціях України, Росії, Сполучених Штатів Америки, Європи та Азії.

9

3