Юрій Шаповал. «Сила тяжіння» -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Понеділок -вівторок – ВИХІДНИЙ

Юрій Шаповал. «Сила тяжіння»

У Львові в «Арт галереї мадам Пальмгрен» працює персональна виставка полтавського художника Юрія Шаповала «Сила тяжіння».

В даному проекті автор намагається отримати відповіді на запитання: що таке життя? Що таке щастя? Ми живемо чи, може, граємо в життя? Що є свобода ? Що ми притягуємо в своє життя своїми вчинками і своїм настроєм? Чи не розучились люди в наш вік матеріальності радіти простим речам — сонцю, вітру, просто факту життя, і дарувати радість оточуючим?

Ось саме про це і хочеться поговорити з глядачем!

ЮРІЙ ШАПОВАЛ

Юрій народився в місті Прилуки Чернігівської області.

Здобувши освіту бухгалтера в Полтавському НТУ ім. Кондратюка не уявляв своє життя без пензля і фарб.

Академічної освіти в сфері образотворчого мистецтва не отримував, живе і вчиться у природи, надає перевагу пленерному живопису. А ще, дуже полюбляє писати картини з глибоким філосоіським змістом. Саме такі роботи представлені в проекті «Сила тяжіння».

АВТОР ПРО СЕБЕ: «Вважаю, що людина може досягти найвищих вершин, в будь-якій сфері життя! Потрібно тільки дуже хотіти цього, багато працювати, і просити це у Бога!».

На струнах дощу

«На струнах дощу». 100х100 см

Всемогутній

«Всемогутній». 120х100 см

Право бачити світло

«Право бачити світло». 100х130 см

А пішло воно все!

«А пішло воно все!». 130х100 см, полотно, олія.

Адреса: м. Львів, вул. Федорова І.8, «Арт галерея мадам Пальмгрен».