Дніпровські художники в Києві-Музей українського живопису

Євгеній Чернишов. «Річний звіт»

Галерея «Дукат» (Київ, вул. Рейтарська, 8Б) представляє персональну виставку Євгенія Чернишова «Річний звіт», яка презентує одразу кілька основних проектів художника.

«Річний звіт» — центральний проект, що дав назву виставці, буде доповнений більш ранніми серіями: «Фотосинтез», «Файли часу» та світломузичним перформансом «Просвітлення», у кожному з яких Євгеній проводить художнє та філософське осмислення взаємозв’язків матерії та часу, досліджує межі логічного та інтуїтивного світосприйняття.

«Мы привыкли подводить итоги. У каждой компании, семьи, страны, есть годовой отчет. Гильзы — это символ реализованных желаний: какие-то «пули» попали в цель, какие-то — нет, и все это похоже на колыхание волн. Издали инсталляция напоминает огромный слиток золота. Приближаясь, зритель видит, что слиток состоит из пчелиных сот, которые заполнены гильзами, расположенными на разных уровнях относительно друг друга (как графики в годовом отчете),» — Евгений Чернышов.

«Фотосинтез»

«Файли часу»