Художник і театр -Музей українського живопису

Художник і театр

Источник: http://www.mytets.com/>
У київській галереї «Митець» триває виставка секції художників театру, кіно та телебачення КОНСХУ.

З 31 січня до 9 лютого 2017 року в художній галереї «Митець» проходить виставка «Художник і театр». Експонуються твори столичних художників, що працюють не лише в театрах Києва і України.

Більшість секції художників театру, кіно та телебачення складають учні або послідовники чи шанувальники великого Майстра — Данила Даниловича Лідера, сторіччя з дня народження якого ми вшановуємо у цьому році.

«Ця експозиція не є звітом, чи протокольним пунктом у програмі святкування ювілею, скоріше це відлуння, фіксація творчого процесу, що тривав і триватиме в мистецькому житті України, спираючись на традиції і пошуки нових доріг у мистецтві, завдячуючи підтримці спілки художників» — говорить Віктор Бариба — голова секції художників театру, кіно та телебачення КОНСХУ.

Виставка працює щодня з 11:00 до 19:00, в суботу до 18:00. Вихідний – неділя

Художня галерея «Митець»:  Київ,  вул.Велика Васильківська, 12