«Хроніки майбутніх рас» -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

«Хроніки майбутніх рас»

Источник: http://nt-art.net/
В одеській галереї NT-ART відкрилася виставка картин українського художника Вадима Бондаренко (Bondero).

«Хроніки майбутніх рас» — під такою назвою автор спробував осмислити суперечності і парадоксальні метаморфози нашого світу, через призму естетики метамодернізму. Використовуючи різні напрями і течії сучасного мистецтва, починаючи від соцреалізму, радянського авангарду і закінчуючи американським поп-артом, мінімалізмом і постконцептуалізмом. У проекті використані різні твори ХХ-ХХI століття, з їх переосмисленням і авторською інтерпретацією.

Головне завдання представленого проекту — знайти баланс між наївною ідеологічною позицією модерну та іронічними аспектами постмодернізму. Таким чином, проект поєднує в собі освічену наївність, прагматичний ідеалізм і помірний фанатизм, балансуючи при цьому між «іронією і щирістю, конструкцією і деконструкцією, апатією і потягом».

Образ майбутнього людства формується шляхом зіткнення різних образів, смислів і їх культурної трансгресії. Іншими словами, цей проект свого роду плавильний котел, в якому можуть змішуватися, комбінуватися і взаємодіяти як близькі, так і протилежні речі, народжуючи на світ оновлені образи майбутнього нашого світу. Хроніки майбутніх рас.

Afysha-v-jpeg-1024x720

Plakat-v-jpeg-po-razmeru-535x756

parallelnaya_art_programma_omkf_hroniki_buduschih_ras_napomnili_o_sotsrealizme_7481

parallelnaya_art_programma_omkf_hroniki_buduschih_ras_napomnili_o_sotsrealizme_5208