Всеукраїнська різдвяна виставка -Музей українського живопису

Всеукраїнська різдвяна виставка

Источник: http://dvnshu.com/>
У Центральному будинку художника в Києві відкрилась Всеукраїнська різдвяна виставка творів українських митців.

Наприкінці кожного року всіх нас охоплює душевне піднесення і передчуття радісних змін. Ніби перериваючи сірі, похмурі будні глибокої осені, у наше життя бурхливим вихором вриваються новорічні та різдвяні свята, несучи оптимістичний настрій, оновлення і надію. Ці свята символізують початок нового сонячного циклу, відродження животворних сил, що відкриває перед нами подальші життєві перспективи.

Свято Різдва Христового, свято оновлення однаково близьке кожному з нас. Воно несе з собою приплив свіжих творчих сил, впевненість у завершенні своїх задумів і починань.

Виставка представляє розмаїття творчих пошуків сучасних художників з усіх куточків України. Особливістю Різдвяної виставки є загальне позитивне спрямування творів. Понад чотири сотні художніх робіт різних жанрів, стильових, колористичних уподобань заполонили столичні виставкові зали Національної спілки художників України, вражаючи глядачів неймовірним розмаїттям форм, барв і творчої уяви.

img_8577

img_8554

img_8584

Автори приділяють велику увагу традиціям і звичаям нашого народу, звертаються до стародавніх міфів та легенд, до традиційних біблійних тем. Усі твори пройняті глибинним відчуттям гармонії людини і природи, сповнені вірою у кращий прийдешній день кожного з нас.

Сподіваємось, що для глядачів ця подія стане цікавою культурною складовою Новорічних та Різдвяних святкувань

img_8586

chernyavskij

Чернявський К.В. (Київ). «Падає сніг», 2016. Полотно, олія