ВСЕУКРАЇНСЬКА РІЗДВЯНА ВИСТАВКА. Ч.1. -Музей українського живопису

ВСЕУКРАЇНСЬКА РІЗДВЯНА ВИСТАВКА. Ч.1.

Источник: http://dvnshu.com
У Центральному будинку художника в Києві по 17 січня продовжує роботу Всеукраїнська різдвяна виставка.

Наприкінці кожного року всіх нас охоплює душевне піднесення і передчуття радісних змін. Ніби перериваючи сірі, похмурі будні глибокої осені, у наше життя бурхливим вихором вриваються новорічні та різдвяні свята, несучи оптимістичний настрій, оновлення і надію. Ці свята символізують початок нового сонячного циклу, відродження животворних сил, що відкриває перед нами подальші життєві перспективи.

Свято Різдва Христового, свято оновлення однаково близьке кожному з нас. Воно несе з собою приплив свіжих творчих сил, впевненість у завершенні своїх задумів і починань.

Святковий настрій передають у своїх творах і наші художники, які представляють власний творчий доробок на щорічній Всеукраїнській різдвяній виставці, що поєднує у своїй експозиції творчі досягнення сучасних мистців з усієї України. Понад чотири сотні творів різних жанрів, стильових, колористичних уподобань заполонили столичні виставкові зали Національної спілки художників України, вражаючи глядачів неймовірним розмаїттям форм, барв і творчої уяви.

1

2

3

4

Несміянов І.О. (Київ). «Різдво», 2015. Полотно, олія

5

Мацегора Г.П. (Запоріжжя). «Баба Палашка», 1995. Полотно, олія

6

Щербіна О.В. (Одеса). «Грудень», 2015. Полотно, олія

На відміну від інших великих всеукраїнських мистецьких проектів організатори – Дирекція виставок НСХУ – спонукали авторів до певних тематичних орієнтирів, пов’язаних з Новорічними і Різдвяними святами. Навіть символічно-абстрактні композиції так чи інакше втілюють зимовий настрій з своєрідним колористичним забарвленням.

На нашу думку ця виставка один з найбільш вдалих тематичних проектів НСХУ останніх років, що підтверджується різнобарвною, мистецьки переконливою експозицією, яка об’єднує твори художників з усієї України.

Сподіваємось, що для глядачів ця подія стала цікавою культурною складовою Новорічних та Різдвяних святкувань.

7

8

Павленко Л.В. (Київ). «Різдвяний Київ», 2015. Полотно, олія

9