Настрій міста-Музей українського живопису

Всеукраїнська експозиція до Дня художника

Источник: http://dvnshu.com
У виставкових залах Національної спідки художників України проходить Всеукраїнська художня виставка, присвячена Дню художника.

Ця виставка завжди викликає очікувану увагу з боку мистецької спільноти. Після остаточного відбору експозиція складається з понад 500 творів всіх видів образотворчості.

Традиційно ця виставка викликає немало суперечок в сенсі мистецького рівня частини творів, представництва на ній популярних нині авторів, перезавантаженості експозиції тощо. Але вкотре хочеться наголосити на очевидній необхідності таких масштабних всеукраїнських оглядів, де глядач може ознайомитись фактично з усім спектром сучасного мистецтва. Власне, концепція цієї виставки і полягає в якнайширшій презентації професійних художніх творів з усіх областей України.

Основу цьогорічної експозиції складають цікаві і характерні для мистецьких шкіл твори художників Одеської, Харківської, Київської, Львівської організацій НСХУ.

Безумовно, в своїй більшості яскраво презентують себе і митці інших областей України.

1

4

3

Ця виставка гармонійно об’єднує твори вже знаних майстрів Юрія Вінтаєва, Анатолія Горбенка, Віктора Ковтуна, Оксани Одайник, Олексія Петренка, Анатолія Фурлета, Поліни Шакало та інших з наочним втіленням численних творчих пошуків молодих авторів. Саме цей симбіоз і є своєрідною експозиційною візитівкою всеукраїнської виставки «До Дня художника».

Хочеться відзначити, що в цей нелегкий для художників і загалом громадян України час сам факт здійснення такого масштабного проекту вселяє віру в перспективи розвитку виставкової діяльності НСХУ.

5

tartakovskij

Тартаковський  А.І. (Київ). «Пляж в Одесі»

stolyarova

Столярова С. (Житомир). «Кінець піонерської пісні», 2016

6

Сподіваємось, що впродовж функціонування всеукраїнської виставки «До Дня художника» її, як і в минулі роки відвідають численні глядачі. Ми переконані, що експозиція не залишить байдужим нікого з відвідувачів, адже ознайомитись з такою кількістю розмаїтих професійних творів живопису, скульптури, графіки, декоративно-прикладного мистецтва можна лише в виставкових залах Центрального будинку художника з 7 по 23 жовтня.

Фото – Юлія Наумова

2

7

chernyavskij