Владислав Шерешевський: «Піпл». -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Владислав Шерешевський: «Піпл».

Источник: http://artzbirka.com

Владислав Шерешевський у притаманній йому іронічній манері покаже, як виглядає і чим живе сучасний український піпл.

На його картинах – люди в різних своїх проявах. Виставка показує весь діапазон людської натури: від радісних усміхнених красивих образів до огидних, жахливих типажів. Герої Шерешевського викликають бурхливі емоції. До деяких з них – воїнів, дітей – проймаєшся щирою симпатією, до інших – навпаки відразою.

Виставка «Піпл» символічно об’єднує живописні традиції західного і східного мистецтва в одне ціле, вона розповідає про людей з різних куточків країни. В результаті глядач отримує цілісний образ єдиної України і її жителів.

Проект «Піпл» – це про реалії українців. Владислав Шерешевський правдиво і з гумором розповідає про війну, про надію, про любов і про те, які протилежні речі можуть стояти за словом «людина». Виставка Шерешевського – це терапія гумором від страшних реалій. Дивлячись на його по-дитячому щирі і водночас гостро саркастичні роботи стає якось легше сприймати все, що відбувається навколо.

Владислав Шерешевський: «На ідею для виставки мене наштовхнуло місце розташування галереї «Мистецька збірка». Вона знаходиться між музеями російського і західного мистецтва. Я вирішив символічно показати, як в українській культурі переплелися західні і східні елементи. Після відвідання голландських музеїв виникла ідея написати свій варіант малих голландців: великі форми на сучасний лад. Далі я захотів відповісти чимось зі сходу. Тому в мене з'явились картини: східна Україна, яка вона зараз, її мешканці. Виставка вийшла на європейський манер, але з певним орієнтальним кітчем».

Про художника

Творчість Владислава Шерешевського органічно поєднує артистичний пафос з непідробною іронією. На його візитках написано «Художник від Бога». Його картини відомі своїм особливим стилем, тонким гумором, непереборним шармом і високим рівнем класичного живопису. Картини Шерешевського представлені в безлічі приватних колекцій США, Ізраїлю, Греції, Швеції, Італії, Польщі, Німеччини, України.

Фото – Юлія Наумова

Галерея Мистецька Збірка, 18 березня – 5 квітня
Київ, вул. Терещенківська, 13 (вхід в арку)
8(050) 856 04 48, 8(050) 136 47 37, 8(044) 234 14 27