Віталій Кошляк. "Johnson". -Музей українського живопису

Віталій Кошляк. «Johnson».

Художньо-антикварний салон "Візантія" представляє персональну виставку живопису Віталія Кошляка "Johnson".

Яким має бути художник — сучасним чи своєчасним? Це легко вирішити для себе, зіткнувшись впритул з творчістю Віталія Кошляка. Його живопис, конкретно-чуттєвий в своїх образах, по-своєму відбиває дійсність. Він тримається нових ідей, знаходить те глибинне, інтуітивне, де втілюється геній краси. Свої відчуття майстер з точністю передає в фарбах на полотні, де кожна пляма перестає бути просто плямою — вона розчиняється у великій синергії. Поезія його робіт містична, таємнича, така, де випадковість губить свій сенс — тут працює все, кожна деталь на своєму місці. Віталій Кошляк існує як голографічна паралель всього живопису, але в ХХІ столітті, сьогодні. В Україні.

Художник Віталій Кошляк

Фото – Юлія Наумова.

Адреса: Київ, вул..Пушкінська, 21. Художньо-антикварний салон «Візантія».