Виставку "Метаморфози часу" відкрили в Мелітопольському музеї -Музей українського живопису

Виставку «Метаморфози часу» відкрили в Мелітопольському музеї

Источник: http://prostir.museum

В Мелітопольському міському краєзнавчому музеї вперше відкрилася персональна виставка художника з Василівки Запорізької області - Олександра Зінов'єва - «Метаморфози часу».

Олександр Федорович за фахом художник-оформлювач. Працює в різних художніх жанрах - живопис, графіка, карикатура. З 1986 року бере активну участь у виставках колективних і персональних.

Персональні виставки художника пройшли в Запоріжжі, Енергодарі, Василівці, у Польщі, м Зелена Гура.

Зінов'єв учасник багатьох міжнародних конкурсів графіки, карикатури, різних країн світу - Іран, Туреччина, Росія, Греція, Німеччина, Італія, Франція, Куба, Китай та ін.

Олександр Федорович є організатором трьох Міжнародних конкурсів карикатури «Васілівські Веселіни» в 2011, 2012 і 2013 роках. Цей конкурс став однією з візитних карток Василівки, а його учасники - представники з 50-60 країн світу - детально дізналися про основну туристичну родзинку краю - Садибу Попова, відвідали ці унікальні місця.

Художник Зінов'єв віддає перевагу карикатурі. У його роботах справжнє асорті - гумор, дотепність, іронія, філософія, абсурд.

На виставку в Мелітополь автор привіз понад 40 карикатур. Також глядачі побачать його живописні та графічні роботи.

Олександр Федорович виступає за популяризацію карикатури, як жанру малої графіки і вважає, що гумор завжди був основою відродження, початком нового життя.

На відкриття виставки були запрошені художники та творчі люди міста.

Виставка працюватиме протягом літа.

Автор: Катерина Колодій