Виставка живопису Юрія Вінтаєва -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Виставка живопису Юрія Вінтаєва

У Національному музеї Тараса Шевченка триває виставка Юрія Вінтаєва у форматі проекту «Наш час, наш простір».

Сучасний художник, творчість якого вже увійшла в історію українського мистецтва, представляє майже шістдесят творів живопису, виконаних за останнє десятиріччя.

Викладач на кафедрі живопису Харківського художньо-промислового інституту, член Національної спілки художників України, професор, Заслужений діяч мистецтв України.

Художник реалістичного спрямування, розвиває традиції українського імпресіонізму. Темперамент художника відчувається, як в акварелі, так і в олійному малярстві, а останнім часом– в акрильній техніці. Палітра колористичного письма особливо розкривається в пленерних композиціях майстра. Як пленерист чистої проби, він бездоганно передає на полотні стан природи.

Як сказав сам художник: «Кожен відтинок часу – це життєвий етап, по якому йде людина. Він належить лише їй, людині, що йде сама своїм життєвим шляхом. Мені дуже хочеться сподіватись на те, що моя робота приносить людям радість, що відбувається діалог взаєморозуміння поміж художником та глядачем».

Його роботи зберігаються в картинних галереях м. Харкова, м. Севастополя, м. Тольятті (РФ), м. Лілль (Франція).

IMG_3898

IMG_3902

IMG_3904

IMG_3903

IMG_3899

IMG_3897

IMG_3906

Виставка, що зорганізована спільно з видавництвом «Софія-А» триватиме до 29 квітня.

Фото – Юлія Наумова

Національний музей Тараса Шевченка

Адреса: м. Київ, бул. Т. Шевченка, 12

Час роботи:

щоденно з 10:00 до 18:00 (каса до 17:30)

вихідний день – понеділок