Виставка живопису Оксани Свіжак «Час та простір» -Музей українського живопису

Виставка живопису Оксани Свіжак «Час та простір»

Источник: http://masterklass.ua

У галереї Дому МК у Києві стартовала персональна виставка картин Оксани Свіжак «Час та простір». Картини, що формують експозицію — це пейзажі та натюрморти, створені під час пленерних поїздок Україною та Європою в останні роки.

Сьогодні у творчості молодої, однак доволі відомої художниці домінує пленерний живопис. «Пленер для мене є призмою, крізь яку розвивається нове бачення, погляди та відчуття. Пейзаж в цьому випадку виступає як інструмент передачі простору, часу та емоцій. Кожна арт-платформа, оточення, створює свій неповторний вплив на художника. А значить і на його сприйняття реальності, і воно вже не є передачею дійсності, а є свободою форми, світла та матеріалу. Зважаючи на емоційне забарвлення, я шукаю нові засоби для передачі емоцій та вражень. Час, місце та простір мають прямий вплив на форму, яка передається на полотні. На виставці «Час та простір» представлені твори, що зберігають в собі моменти, швидкоплинності світла, зміни настроїв природи, враження від пори року, стану, емоційного забарвлення чи то швидкість руху катера на Дніпрі», — розповідає художниця.

Оксана Свіжак закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури за спеціалізацією «живопис» в 2011 році. З самого початку творчої кар’єри бере активну участь у виставках і пленерах в Україні та за кордоном. Роботи зберігаються в приватних колекціях України, Польщі, Литви, Китаю, Німеччини.

Виставка живопису Оксани Свіжак «Час та простір» триватиме в галереї Дому МК до 10 листопада 2015 року.

Одночасно у галереї Дому МК триватиме виставка скульптур молодого художника-архітектора Тетяни Гордієнко-Хмуринської. Прийняття власної долі, стосунки між коханими, подорожі в побічні, не помітні звичайному оку вимірювання — це ті теми, тлумачення яким скульптор дає за допомогою кожної зі своїх робіт.

Автор фото - Юлія Наумова

Дім освіти та культури «Майстер Клас»
м. Київ, вул. Лаврська, 16