Виставка сучасних українських митців -Музей українського живопису

Виставка сучасних українських митців

Источник: http://www.mytets.com/
21 березня у столичній галереї «Митець» відкрилася виставка сучасних українських митців.

21 березня  у столичній галереї «Митець»  відкрилася  виставка сучасних українських митців.

Свої роботи презентують ЮЛІЯ ДУБОВИК, ВАДИМ ШЕВЧЕНКО, ІРИНА ДАНІЛОВИЧ, ТЕТЯНА КУШ, ЛАРА КЛИМОВА, ТЕТЯНА СНОПІК, ТАМАРА РОГОЗІНА, ОЛЕНА ВАСИЛІВ, АНАСТАСІЯ БОДНАР.

Тележурналіст Сергій Коміссаров про виставку: «Немов ковток свіжого і чистого весняного повітря, напоєного пахощами степного різнотрав»я! Це можна сказати про колективну виставку сучасних українських художників, яка відкрилася 21 березня у столичній галереї «Митець». Із багатьма з цих людей я персонально знайомий вже не перший рік поспіль. Адже «перетиналися» (і не раз!) на різних арт-майданчиках столиці. Галерей у Києві — чимало. А ось у такому колоритному поєднанні молодості і досвіду зустрічаємося вперше. За що — велика подяка директору «Митця» Анні Лавресі. І ось що цікаво : роботи ЮЛІї ДУБОВИК, ВАДИМА ШЕВЧЕНКА, ІРИНИ ДАНІЛОВИЧ, ТЕТЯНИ КУШ, ЛАРИ КЛИМОВОЇ, ТЕТЯНИ СНОПІК, ТАМАРИ РОГОЗІНОЇ, ОЛЕНИ ВАСИЛІВ І АНАСТАСІЇ БОДНАР, виставлені на суд глядачів і колег у просторій залі галереї «Митець», немов би доповнюють одна одну… Подробиці про цю подію дивіться у програмі «Мистецька хвиля+» на каналі Ukrvideotravel у Yuotube, на який ми закликаємо вас активно підписуватися. Адже ми працюємо для вас!».

Фото Сергія Коміссрова та зі сторінки галереї.

Художня галерея «Митець»:  Київ,  вул.Велика Васильківська, 12

Виставка триватиме до 30 березня.

Галерея працює щодня з 11-00 до 19-00, в суботу та неділю до 18-00.