Виставка робіт Анатолія Якимця у Запоріжжі -Музей українського живопису

Виставка робіт Анатолія Якимця у Запоріжжі

Источник: http://www.artel.in.ua
Виставка "Образи людей та краєвидів" в етюдах заслуженого художника України Анатолія Якимця.

З 1 по 26 березня в галереї «ART L» м. Запоріжжя (вул. Сталеварів, 30)  проходить персональна виставка «Образи людей та краєвидів» в етюдах заслуженого художника України Анатолія Якимця.

Народився художник 14 вересня 1943 року в селі Новосеменівка Чорнігівського району Запорізької обл. У 1966 р. закінчив Одеське художнє училище ім. Грекова (викладач Фруміна Д.М.). В 1972 р. закінчив Московське вище художньо-промислове училище (колишнє Строганівське) за фахом монументального живопису (майстерня професора Бордиченка В.Ф.). З 1972 р. працює в Запорізьких художньо-виробничих майстернях. Бере участь в республіканських та обласних художніх виставках. З 1977 р. — член спілки художників України. У 2010 р. Анатолію Якимцю присвоєне почесне звання Заслуженого художника України. Працює в жанрі монументального та станкового живопису. Автор мозаїчних панно та настінних розписів в екстер’єрах та інтер’єрах громадських споруд, багатьох тематичних полотен, портретів, натюрмортів. Роботи знаходяться у Міністерстві культури України, у приватних  колекціях Канади, Німеччини, Польщі.

Галерея «Art L», м. Запоріжжя, вул. Сталеварів, 30.