Виставка нефігуративної скульптури CORPUSCULUM -Музей українського живопису

Виставка нефігуративної скульптури CORPUSCULUM

Источник: www.mari.kiev.ua
У Києві Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України представляє виставку нефігуративної скульптури CORPUSCULUM.

Ідея проекту базується на теорії атомізму як античної філософської бази матеріалізму та його основоположних ідей збереження та трансформації часток матерії (corpuscula) та енергії, ідеї існування в основі всієї світобудови матерії здібності, схожої з відчуттям. Ці принципи сьогодні допомагають відійти від фігуративного зображення та доступної аналогії образів і наблизитися до форми, яка є спонтанним з’єднанням часток матерії у просторі.

Учасники проекту: ІГОР БЕРЕЗА, НАТАЛІЯ БОГАЧКОВА, МАРІАННА ВАХНЯК .ЮРІЙ ВОЙТОВИЧ, ВЛАДИСЛАВ ВОЛОСЕНКО, ОЛЕСЯ ДВОРАК-ГАЛІК, ОЛЕКСАНДРА ЗГУРО, ЄГОР ЗІГУРА, МИКИТА ЗІГУРА, ІРИНА МАРКО, ГІЯ МІМІНОШВІЛІ, ЮРІЙ МУСАТОВ, ІВАН ПІДГАЙНИЙ, ВІТАЛІЙ ПРОТОСЄНЯ, МИКОЛА СІВАК, ВАСИЛЬ ТАТАРСЬКИЙ, ПАВЛО ФРАЙМАН, ВОЛОДИМИР ХИЖИНСЬКИЙ, ДАНІЇЛ ШУМІХІН.

Куратор: Катерина Овчиннікова
Арт-менеджер: Ірина Боровець
Керівник проекту: Владислав Тузов

Партнери проекту: Скульптурний цех, Fund for Cultural Initiatives ArtHuss та Light Art Foundation.
Автор фото – Юлія Наумова

Адреса: Україна, 01133, м. Київ, вул. Щорса (Євгена Коновальця), 18-Д