Виставка молодих черкаських художників -Музей українського живопису

Виставка молодих черкаських художників

Источник: http://www.museum.ck.ua/
15 червня 2017 року Черкаський обласний художній музей презентував виставку «Паралелі» творчої команди молодих черкаських художників.

Глядачі побачили роботи Дмитра Бур’яна, Володимира Сінусіка, Олександра Шаповалова, Віталія Ільницького, Миколи Дзецини, Анастасії Пустоварової та Євгена Штейна. Вони лише роблять свої перші кроки в мистецтві на шляху світового визнання. Їх простір емоцій наповнений свіжістю, живою творчою енергією – енергією молодості. Саме цим вони і цікаві. За допомогою фарб і пензля, олівця і різця молоді художники прагнуть донести красу навколишнього світу до глядача крізь призму живопису, графіки та скульптури.

Молоді люди познайомилися на творчих пленерах і симпозіумах, навчалися, а деякі  ще навчаються, у художніх вишах України. У кожного свій шлях, напрямок, манера виконання, кольорова гама. Єднають авторів рідні Черкаси, бажання творити та студії академічного малюнку Черкаського обласного художнього музею.

Наразі стає дедалі більше молодих художників, які прагнуть презентувати свої роботи на загал і це дозволяє говорити про появу у нашому місті нового покоління талановитих митців.

Адреса: Черкаси, вул. Хрещатик, 259, Черкаський обласний художній музей