Виставка Марії Матієнко «Простір, ритм, рух» -Музей українського живопису

Виставка Марії Матієнко «Простір, ритм, рух»

Источник: http://masterklass.ua
21 січня в Домі освіти та культури «Майстер Клас» відбудеться відкриття виставки Марії Матієнко «Простір, ритм, рух».

Картини, що будуть представлені в експозиції, брали участь у всеукраїнських на міжнародних виставках. Але є й нові твори, що ще не брали участі у вернісажах.

«Простір, ритм та рух — це базові елементи як життя в цілому, так і мікросвіту конкретної маленької людини. Це основні складові як надскладної абстрактної чи реалістичної композиції, так і простого дитячого малюнку в зошиті. Це філософські категорії, що чекають своїх пояснень, але скоріш за все їх ніколи не дочекаються. І разом з тим це настільки просто, зрозуміло та звично, бо все це нас оточує кожну секунду нашого життя і є складовою будь-чого у ньому.

Отже саме роздумам над цими категоріями я присвячую дану подію в моєму житті — виставку «Простір, ритм, рух», — розповідає авторка про проект.

1

2

3

339

Творча біографія художниці:

Марія Матієнко народилась у Києві в 1980 році. Отримала середню художню та музичну освіту.У 2003 р. завершила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури (НАОМА) факультет архітектури. Паралельно 12 років навчалась у майстерні чудового викладача та живописця М. О. Шкарапути, що є спадкоємцем живописної традиції Віктора Зарецького.

Певний час після завершення академії працювала в архітектурі, поєднуючи проектування з живописною практикою. На даний момент займається виключно образотворчим мистецтвом: викладає малюнок та живопис, створює живописні композиції, активно займається виставковою діяльністю, систематично приймає участь у всеукраїнських та закордонних живописних пленерах.

4

5

У 2007–2008 рр. стажувалася у Германії та Швейцарії в напрямку сучасного абстрактного живопису та органічної архітектури. У 2013 р. мала спільну виставку в рамках Венеційського бієнале. 2013 р. вступила до лав «SLAVA FROLOVA — GROUP».

Чисельні роботи перебувають у приватних колекціях України, Росії, Германії, Італії, Словаччини.

6

7

Виставка «Простір, ритм, рух» триватиме до 21 лютого 2016 року.

Вхід на подію вільний

Будинку освіти і культури «Майстер Клас» вул. Лаврська, 16А