Виставка історичного костюму МУЗЕЙ-COUTURE -Музей українського живопису

Виставка історичного костюму МУЗЕЙ-COUTURE

Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків у Києві проводить виставку «МУЗЕЙ-COUTURE: Історичний костюм у творах мистецтва та в авторських реконструкціях».

Виставка презентує твори з колекції музею та близько тридцяти авторських реконструкцій історичних костюмів XIV-початку ХХ століть. Дизайн-студія «Десяте королівство» спеціально для нової виставки втілила в життя вбрання з творів колекції музею. Крім того, майстри створили близько тридцяти авторських реконструкцій інших історичних костюмів 14 – початку 20 століть, пошитих з урахуванням автентичного крою та техніки шиття.

У розкішних інтер’єрах старовинного особняка, в оточенні творів класичного мистецтва, з`явилися незвичайні гості – кавалери й дами у костюмах 14 – початку 20 століть. Зокрема, можна буде побачити модель сукні інфанти Маргарити. Хіба не цікаво дізнатися, як виглядав увесь вишуканий стрій іспанської принцеси? Адже на портреті з нашого музею 14-річну доньку Філіпа ІV зображено лише по пояс…

Інші реконструкції розмістяться поряд із картинами і скульптурами відповідних країн та епох. Коментарі дизайнерів та музейних фахiвцiв допоможуть зрозуміти прихований сенс його характерних деталей, які ми звикли вважати просто примхами моди.

Виставку «МУЗЕЙ-COUTURE…» можна відвідати із 30 квітня до 7 червня.

Адреса: м. Київ, вул. Терещенківська, 15-17
Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків