Віктор Сидоренко "Атрибуція часу" -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Понеділок -вівторок – ВИХІДНИЙ

Віктор Сидоренко «Атрибуція часу»

У Карась Галереї на Андріївському узвозі до 15 жовтня триває виставка живопису Віктора Сидоренка "Атрибуція часу".

Людина як дзеркало епохи — ця тема наскрізно пронизує усю творчість Віктора Сидоренка. Тлом, часовим дзеркалом для його фігур стають епохи. Творення, руйнування, війни переходять одне в одне, тут герої постають у створеній автором уніформі, прояві уніфікованої свідомості.

Уперше цей місткий символ художник виявив у роботі «Вторгнення» (1995). Застосований ним метафоричний спосіб, уможливив ємно окреслити складні трансформаційні зміни, які відчуває особистість на шляху її ідентифікації.
Ця метафоричність розкриває і більш глобальний сенс: свобода це не лише внутрішня боротьба і пошук шляхів до самовизначення, а, передовсім, складний шлях крізь соціально-екзистенційні обмеження будь-якої системи.

Частина його робіт присвячена молодим воїнам, і створена на основі документальних армійських фото як фантом повернення до споконвічного — реального жертвопринесення богові війни. Оголене, беззахисне тіло героя символізує біоресурс системи. Його субтильність підкреслює трагізм буття, закладений у кожній соціальній формулі, у будь-якому суспільному устрої.

ВХІД ВІЛЬНИЙ (вихідні – субота-неділя)

КАРАСЬ ГАЛЕРЕЯ. Київ, Андріївський узвіз 22-а