VII Всеукраїнська трієнале графіки -Музей українського живопису

VII Всеукраїнська трієнале графіки

Источник: http://dvnshu.com

У виставкових залах Центрального Будинку Художника НСХУ експонується більше 200 творів графіки 130 митців з усіх регіонів України.

Організація постійних трієнале з окремих видів образотворчого мистецтва є однією з найбільш цікавих та ефективних форм виставкової діяльності. Практика подібних мистецьких акцій давно виправдала себе і створила необхідні передумови для динамічного розвитку різноманітних художніх ідей.

Перша Всеукраїнська трієнале графіки відбулася у травні-червні 1997 року у виставкових залах НСХУ.

Цьогорічна Трієнале графіки проводиться вже всьоме, що само по собі є безперечним свідченням живучості та дієвості обраного засобу становлення сучасного художнього процесу, вдалим показником стану нагального рівня мистецької професійності.
Принципи відбору творів, що складають експозицію Трієнале "Графіка-2015", лишаються незмінними, як і вісімнадцять років тому – намагання показати увесь спектр напрямків, жанрів та особистих уподобань сучасних українських художників-графіків. Акцент при цьому робиться на оригінальність творчого підходу та професіоналізм. Глядацька увага та інтерес фахівців свідчать, що така форма функціонування, як запровадження трієнале, є нагальною для того, щоб українські художні виставки стали в один ряд з європейськими та світовими мистецькими акціями.

Журі, до складу якого входять відомі українські художники-графіки, визначило призерів VII Всеукраїнської трієнале графіки:

І премію присуджено Юрію Рубашову (Київ)

ІІ премію присуджено Андрію Левицькому (Київ) за серію "Дерева світу. Terra"

ІІІ премію присуджено Олександру Дубовику за цикл творів "Тріумфатор"

Дипломами лауреатів відзначені художники:

Олексій Желтоногов (Київ) за пастелі циклу "Карпати"

Ганна Миронова (Київ) за рисунки із серії "Посуха"

Ксенія Корокнай (Київ) за поліптих "Послідній бокор був на Чорній Річці"

Надія Онищенко (Київ) за ліногравюру "Ліс"

В’ячеслав Снісаренко (Київ) за офорти "Ангел-хранитель" і "Бички"

Володимир Харакоз (Маріуполь) за диптих "Без назви"

Виставка працює по 5 липня 2015 р.

Київ, вул.Артема, 1-5. Центральний будинок художника

• Виставкові зали працюють з 12:00 до 19:00