VІ Всеукраїнська трієнале живопису -Музей українського живопису

VІ Всеукраїнська трієнале живопису

Источник: http://dvnshu.com
З 9 по 30 червня у виставкових залах НСХУ в Центральному будинку художника (Київ, вул. Січових стрільців 1-5) проходитиме VІ Всеукраїнська трієнале живопису.

Здається недавно, три роки тому, у виставкових залах НСХУ відбулася Трієнале «Живопис-2013», яка мала великий резонанс серед прихильників сучасного живопису.

І ось нині стартує Всеукраїнський проект «Живопис 2016», організований Дирекцією виставок НСХУ та Міністерством культури України. Це вже шоста мистецька акція, що представляє глядачеві твори сучасного українського малярства за останні три роки.

Трієнале «Живопис-2016» має на меті відобразити максимально об’єктивну картину того, що відбувається в мистецтві живопису без будь яких штучних обмежень чи кураторських вподобань. Кияни: Віктор Сидоренко, Михайло Гуйда, Анатолій Криволап, Олександр Дубовик, Петро Лебединець, Владислав Шерешевський; харків’яни: Віктор Погорєлов, Юрій Вінтаєв, Віктор Ковтун; одесити: Анатолій Горбенко, Сергій Савченко, Володимир Кабаченко; донеччанин Петро Антип – всі вони знакові фігури в сучасному українському мистецтві. Тож, глядач має унікальну можливість побачити в одному виставковому просторі роботи цих знаних авторів та інших відомих художників.

1

2

3

Всеукраїнська Трієнале «Живопис-2016», яка повно і різнобічно репрезентує палітру сучасного українського живопису має стати майданчиком для полеміки, співставлень, відкриттів та перспективних висновків. Експозиція, яка налічує біля двохсот творів, переконує, що добре відомі в мистецьких колах митці і молоді художники виявляють особистісний підхід у розкритті творчих задумів. Деякі з них спокійно й неквапливо передають власні враження та філософські роздуми, інші висловлюють свої думки на полотні експресивно та темпераментно. Серед учасників ми бачимо тих, хто віддає перевагу традиційним мотивам та засобам образотворчості і прихильників новаторських мистецьких ідей. Сподіваємось, що актуальність проекту та ексклюзивність експозиції викличе інтерес серед мистецької громадськості України.

Гуйда_Портрет-Параджанова

Михайло Гуйда (Київ). Портрет Сергія Параджанова. 2016

Лебединець_Дзерколо_2016

Петро Лебединець (Київ). «Дзеркало», 2016