«Весняне натхнення» Ірини Ковтун -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

«Весняне натхнення» Ірини Ковтун

У  Дніпропетровській обласній бібліотеці для молоді ім. М. Свєтлова 22 квітня 2015 року відкривається персональна виставка юної дніпропетровської художниці Ірини Ковтун "Весняне натхнення".

Юній художниці Ірині Ковтун 13 років, з січня 2013 року вона – член Дніпропетровської обласної спілки творчо обдарованих дітей. Навчається в СЗШ № 15 м. Дніпропетровська.
Малювати почала від народження, з п’яти років почала займатись малюванням у Палаці Машинобудівників та художній студії «Кармін» під керівництвом Макаренко Інни Олегівни. З 2009 року займається у студії образотворчого мистецтва «Веселка» КЗ «Міський дитячо-молодіжний центр Дніпропетровської міської ради» Красногвардійського району у Ірини Григорівни Марчук – викладача живопису та графіки.
Ірина була учасницею та переможницею багатьох міжнародних конкурсів та виставок з малювання в Японії, Великобританії, Чехії, Естонії, Білорусії, Росії. Вона дуже творча особистість. Окрім малювання, полюбляє вишивати, в'язати, плести макраме. Неодноразово брала участь і була переможницею та призером олімпіад з малювання, математики, історії, праці.

Адреса виставки: м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 60. Обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова. Телефон: 744-88-77, 744-53-80