«Вересневі імпресії», або ліки від осінньої депресії -Музей українського живопису

«Вересневі імпресії», або ліки від осінньої депресії

Источник: http://www.lpm.com.ua

У Львівському Палаці мистецтв працює виставка 36 художників із шести країн Європи. Митці пропонують вилікувати від осінньої депресії квітами і яскравими барвами.

Свою «квітотерапію» художники втілили у живописі, графіці, батіку і фотографії.

«Ми подумали, що настільки є багато негативних емоцій у нашому житті, що треба собі це життя прикрашати і відволікатися від всього поганого. Тому головна мета цього проекту – створити добрий настрій, приємну атмосферу і попрощатися з літом, квітами», – повідомила куратор виставки Ольга Луковська.

Спогади про літо привезли до Львова художники з України, Білорусі, Польщі, Чехії, Вірменії та Франції. Поряд із відомими іменами, такими як Анатолій Мельник, Антон Ковач, Роман Опалинський, Орест Скоп показують себе і молоді митці.

«Вересневі імпресії» – це можливість показати ті картини, які часом не входили у персональні авторські виставки, тому що, можливо, якось вибивалися по стилю або якось не відповідали тематиці виставки. А тут художники вражають експресією кольору і позитиву», – додав директор Палацу мистецтв Юрій Гнатковський.

«Я презентую на цій виставці свої натюрморти із квітами. Зізнаюся, створення цих робіт у мене зайняло 2-3 роки. Але тепер з приємністю можу показати публіці свої творіння», – розповів художник Олексій Косатий.

zaxid.net

Львівський Палац Мистецтв. Вулиця Коперника, 17, Львів