В’ячеслав Апет у Львові -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

В’ячеслав Апет у Львові

Источник: http://www.lpm.com.ua

У Львівському Палаці Мистецтв продовжує роботу виставка живопису «Відлуння спогадів» дніпропетровського художника В’ячеслава Апета.

Зворушливі враження від побаченного колись, почуття, які залишаються кольором та лінією на полотнах дніпропетровського митця В’ячеслава Апета, можна побачити на виставці живопису «Відлуння спогадів» у Львівському Палаці Мистецтв. У його творчості не варто шукати епатажу чи чогось надзвичайного. В'ячеслав Апет – художник, творчу активність якого визначають як вільну фігуративність. Саме ця дефініція відображає внутрішній нерв його полотен.

 
 

44 різножанрові роботи автора об’єднує стилістичне рішення багатошарової площини полотна. Куточок міста, морська хвиля, жіноче тіло, степова квітка, хмара в небі – всі ці образи на картинах В.Апета, наповнені чутливістю кольору, тихо розповідають про своє особисте, пережите…

 
 

Відлуння спогадів.
Ми всі заручники...
Заручники побаченого, пережитого.
Ледь-ледь відчуте, запам'яталося надовго.
Щось нас з минулого бентежить,
щось залишає нас байдужими,
щось солодко дражнить думки й почуття.
Щось надає нам сили приносити це у світ
через лінію, колір та форму...

В.Апет

 

Картини В’ячеслава Апета, які експонувались в різних містах України та за кордоном (в групових та персональних проектах), цього разу представлені на суд вибагливого львівського глядача до 5 липня.

Львівський Палац Мистецтв: Львів, вул.Коперника, 17

 

Похожие записи: