В Ужгороді виставка Петра Шолтеса -Музей українського живопису

В Ужгороді виставка Петра Шолтеса

Источник: http://zakarpattya.net.ua
У залі Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая працює виставка знаного закарпатського митця Петра Шолтеса.

Експозиція присвячена 70-річчю з дня народження, який художник відзначав торік, однак, через щільний графік заходів у музеї, виставку довелося відтермінувати.

Виставка – ретроспективна, тож знайомить відвідувачів із творчістю автора в різні періоди. Всього представлено близько 80 живописних і графічних робіт, серед яких, переважно, портрети та характерні для доробку майстра урбаністичні пейзажі.  Крім того, на виставці можна переглянути шаржі

Мистецький критик Олена Приходько каже про творчість Петра Шолтеса:»Мистецтво художника є віддзеркаленням стану його душі, його особистісного самовияву, творчих переконань. Картинний світ полотен пана Петра ясний і упорядкований, приязний і добрий, як і сам автор, що дивиться на довкіл доброзичливо – ясним, незатьмареним поглядом».

Триватиме виставка до 30 січня 2016 року.

Закарпатський обласний художній музей ім. Йосипа Бокшая — м.Ужгород, пл. Жупанатська, 3.

Музей працює з 09:00 до 17:00