В.Шерешевський. «Доробок 13-17» -Музей українського живопису

В.Шерешевський. «Доробок 13-17»

Музей історії Києва представляє персональну виставку живопису Владислава Шерешевського в рамках проекту «Kyїv art school».

31 травня в «Музеї історії Києва» в рамках продовження проекту «Kyїv art school» відкрилася виставка «Доробок 13-17» відомого майстра сучасного гумору, гротеску та іронії – Владислава Шерешевського.

«Творчість Владислава можна було б назвати “енциклопедією пострадянського життя” – в українській його філії, певно, найжорсткішій з усіх, що існували на колишньому спільно-ідеологічному просторі. Кожне його явище він “припечатує” зворушливою фразою, влучним слівцем – словом, слоганом… Кожна картина – мов електричний розряд, магнієвий спалах лукавого сенсу, струс естетичної свідомості», – говорить мистецтвознавець Олег Сидор-Гібелинда.

«Творчий звіт-виставка «Доробок 13-17» у рамках проекту «Kyїv art school» презентує найцікавіші мої полотна останніх років, що переважно залишилися в моїй власності і увійшли до останнього альбому «Владислав Шерешевський. Доробок». Для мене важливо синхронізувати сприйняття сучасного живопису глядачем, проаналізувати глобальні зміни у системі цінностей соціуму, висвітлити питання нового суспільства та його героїв. На мою думку, ця виставка буде цікавою як моїм давнім поціновувачам, так і новим», – коментує художник Владислав Шерешевський.

4

Мета  проекту «Kyїv art school» – згадати історію становлення та розвитку Української академії мистецтв та організувати серію ретроспективних виставок відомих київських митців сучасності, що отримали професійну освіту в Києві.

«Громадська ініціатива «Друге дихання» вже вдруге долучилася до організації заходу, щоб надати можливість киянам та гостям столиці ознайомитися з творчістю відомих митців. Благодійною та соціальною складовою частиною проекту є поповнення фонду музею роботами київських художників, які живуть в столиці на перетині тисячоліть»,- зазначила співорганізатор проекту, автор громадської ініціативи «Друге дихання» Вікторія Джарти.

1

6

3

2

7

МВЦ “Музей історії міста Києва”: вул. Б. Хмельницького, 7

Виставка триватиме з 31 травня по 2 липня.

Фото – Юлія Наумова