В. Метьолкін. "Моя Україна" -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

В. Метьолкін. «Моя Україна»

Источник: www.gamma-gallery.com
Виставка до 25-річчя творчості відомого українського художника В. Метьолкіна "Моя Україна" проходить у київській галереї "ГАММА".

Владислав у своїй творчості успадковує ідеали реалістичного пейзажного мистецтва, початок якого було покладено в ХІХ столітті. Пейзажі — це його візитна картка. У своїх картинах він поєднує бездоганну точність форми і дивовижну культуру світла з трепетною душевною емоційністю. Він закоханий у природу, і своєю любов’ю до неї щедро ділиться з глядачем.

Творчість Владислава Метьолкін високо цінують в Україні і за кордоном. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет особисто нагороджує художника Орденом Святого Архистратига Михаїла III ступеня «За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви». А Міжнародний Фонд «Культурне надбання» нагороджує Владислава Золотою медаллю «За особливий внесок в образотворче мистецтво».

Виставка Владислава Метьолкін «Моя Україна» — справжній подарунок кожному, хто вихований на кращих зразках пейзажного живопису.

1

2

3

4