«Український Ерос». Олександр Павлов -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

«Український Ерос». Олександр Павлов

Источник: http://www.whiteworld.net/
У Центрі сучасного мистецтва "Білий світ" відкрилася виставка українського художника Олександра Павлова.

Світом правлять не гроші, світом правлять Ерос і Танатос. Творення та руйнування, любов та смерть, прекрасне та потворне …

Представлені в експозиції твори розкривають фундаментальну подвійність внутрішнього всесвіту, де раціональне та ірраціональне не існують одне без одного. Майстра надихає енергія, що породжується їхнім протистоянням.

«Непереборне людське бажання побачити в оголеній натурі живу плоть, виявити в її сексуальній природі внутрішній багатовимірний світ і несвідомий компонент психіки, — продукт нав’язливих потягів та прихованих спогадів», — стверджує автор.

Нові роботи Олександра Павлова є втіленням неймовірної енергії боротьби протилежних сил, властивих сучасній людині та світу культури. В них драматичний еротизм, переданий через емоційну мову тіла, і цнотлива нагота, спрага сексуальної свободи і аскетична самопожертва, фігуративність і абстрактність … Художник дає волю і страху, і сумнівам, і натхненним бажання, — всьому тому, що створює ритм нашого життя та його внутрішній вимір.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Експозиція триватиме до 24 січня 2018 року за адресою: Київ, вулиця Пушкінська, 21А (у дворі), Центр сучасного мистецтва «Білий Світ».

Вхід вільний.