УКРАЇНСЬКА СУЧАСНА СКУЛЬПТУРА -Музей українського живопису

УКРАЇНСЬКА СУЧАСНА СКУЛЬПТУРА

Источник: http://ua.gs-art.com/a/>
Залишилось лише два дні, щоб встигути побачити виставку колекційної скульптури найвідоміших українських авторів.

До 5 жовтня 2019 року в виставковому залі аукціонного дому «Золотое Сечение» (Київ, вул. Первомайського, 4) триває виставка-продаж «Українська сучасна скульптура».

На експозиції представлені роботи іменитих українських скульпторів — 50 колекційних скульптур, виконаних в різних матеріалах і техніках, від бронзи і мармуру до кераміки і дерева.

Блок художників українського андеграунду представляють колекційні роботи Бориса Плаксія, Ернеста Коткова, Юлія Сінькевича, Віктора Григорова, чиї імена сьогодні широко відомі колекціонерам і шанувальникам мистецтва шістдесятників.

Класична скульптура представлена ​​такими визнаними авторами як Юрій Рубан (прославився завдяки статуям звірів біля входу в київський зоопарк), Олександр Скобліков (автор Арки дружби народів), Юрій Багаліка, Олександр Радіонов, Віктор Липовка і інші художники.

Серед знакових творів виставки — «Дощ» Назара Білика, мильна скульптура Маші Куликовської — роботи з цієї серії вже знаходяться в колекції Одеського художнього музею.

Крім того, глядач побачить скульптури молодих, але вже відомих київських авторів, чиї роботи були презентовані на великих скульптурних виставках і успішно пішли з молотка на іменитих зарубіжних аукціонах. Серед них скульптури: Олексія Золотарьова, Петра Гронського, Віталія Протосені, Іллі Новгородова і братів Зігур.

Крім класичної скульптури, гості виставки познайомляться з рельєфними композиціями Олександра Сухоліта, Богдана Томашевського і Романа Михайлова.