Дніпровські художники в Києві-Музей українського живопису

Україна – Арт Країна

Источник: handmade-expo.com.ua/
У Міжнародному виставковому центрі (Київ) 1 жовтня відбудеться підбиття підсумків конкурсів митців-аматорів Арт Країна і Арт Країна Kids.

Головою журі конкурсів є Заслужений діяч мистецтв, член спілок художників і дизайнерів України, знаний у світі художник, майстер текстилю «fiber-art» — Ольга Маріно.

На ювілейні конкурси було розглянуто більше тисячі робіт 276 авторів, до участі прийнято біля 100 робіт з вишивки, плетіння, валяння, декупажу, малювання, виготовлення ляльок та інше. Вперше взяли участь українці із-за кордону – США та Італії.

Арт Країна і Арт Країна Kids – це конкурси сучасної народної творчості у всій багатогранності творчих пошуків і експериментів як дорослих, так і дітей. Мусимо зазначити, що дитячі роботи іноді навіть перевершують творчим задумом роботи дорослих.

1

2

Конкурси проходять у рамках найбільшої в Україні виставки рукоділля та товарів для рукоділля HANDMADE-EXPO. Це майже 450 компаній та майстрів, що працюють у цій галузі, біля 100 майстер-класів та семінарів і близько 16 000 відвідувачів.

3

ameliya

Тосхопаран Амелія, 13 років. «Місто під пагорбом», м. Маріуполь, 2015

fialko_meditaciya

Фіалко Наталія. «Медитація», м.Київ, 2015

superlunie

Кашука Ганна. «Суперлуние», м.Київ, 2016

mirovoda_natyurmort

Мировода Поліна, 15 років. «Натюрморт», м. Дніпро. 2015 р.

makarova_pavutinnya

Макарова Юлія. «Павутиння життя», м.Київ, 2016