Твори Мирона Левицького у Львові -Музей українського живопису

Твори Мирона Левицького у Львові

Источник: http://dyvys.info/
У Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького працює виставка картин з унікальної збірки Галини Горюн-Левицької.

В експозиції репрезентовано найбільше музейне зібрання творів Мирона Левицького, учня Мистецької школи Олекси Новаківського – одного з найвидатніших українських художників у Канаді. Рівночасно глядач зможе ознайомитись з модерністичними працями українських мистців ХХ століття, що жили за межами України – в Європі, Північній та Південній Америці, Австралії.

Жанрово-тематично збірка різноманітна: краєвиди, портрети, натюрморти, побутові сцени, релігійні зображення, антична міфологія та багатофункціональна композиція.

Те, що дружина художника впродовж багатьох років віддано працювала над збіркою творів Мирона Левицького і планово збагачувала колекцію картинами визначних модерністів діаспори, є рідкісним і унікальним явищем в українському мистецтві.

Зібрання творів Галини Горюн-Левицької – це найбільша колекція творів Мирона Левицького, одного з найвидатніших українських митців XX століття.

Чекаємо вас за адресою: м. Львів, вул. М. Драгоманова, 42

Експозиція «Українське мистецтво ХХ ст»